O nás

Seznamte se s naším příběhem a cestou, kterou jsme podnikli, abychom vás mohli přivítat v moderním zázemí restaurace KAMJINAM. Stačí, když odscrollujete níže, vše potřebné se dozvíte.

Jak to začalo?

Projekt areálu s restaurací KAMJINAM vznikal poměrně dlouhou dobu. Na začátku byla myšlenka vytvořit místo v Bystrci, kde by mohly odpočívat lidé po práci i s celými rodinami, ale zároveň by se zde dala uspořádat velká oslava nebo dokonce svatba. Pro naši vizi jsme našli ideální místo na pomezí Žebětína a Bystrce. A tak se na Kamechách začalo budovat a postupně vznikal moderní areál dle projektových představ.

KAMJINAM startuje

Naše vize a veškeré představy o útulné restauraci v pěkně upraveném areálu se naplnily v roce 2019.  Konečně jsme otevřeli restauraci, jejíž nabídka pokrmů vychází ze sezónních surovin a spolupráce s místními dodavateli. Doplněním je chill-outová zóna, kterou můžete využít k odpočinku. Hoste využijí dvě otevřené terasy pro relaxaci na slunci. Pro děti jsou k dispozici 3 vzduchové trampolíny nebo pískoviště obřích rozměrů.

Proč k nám?

Dominantou areálu KAMJINAM je velká, zastřešená, dřevěná pergola, která nejen krásně dokresluje přírodní atmosféru areálu, ale je především skvělou zázemím pro naše hosty. Celé venkovní prostranství je koncipováno tak, abyste si mohli kochat výhledem na Žebětínský rybník a okolní přírodu. Zatímco vy si můžete bezstarostně vychutnávat odpočinek, vaše ratolesti mohou řádit na trampolínách nebo pískovišti.

Oslavy a večírky na přání

Pokud byste měli zájem o náš catering, na našich stránkách najdete naši základní rautovou nabídkunabídku slavnostních menu. Prostřednictvím emailu nebo při osobním setkání vám rádi poradíme s množstvím i kombinací pokrmů a poté zašleme cenovou kalkulaci.

Podívejte se k nám

  • O nás
  • O nás
  • O nás
  • O nás
  • O nás
logo | Kamjinam

Chcete rezervovat nebo máte nějaké otázky? Kontaktujte nás ...

Napište e-mail