Firemní akce

Trošku jiná firemní party

Pokud hledáte klid, žádný shon a přírodní prostředí, kde neslyšíte troubení aut, pak u nás vše najdete. Již máte dost únikových her a teambildingů, kde je třeba se předhánět, kdo vyhraje? Chcete si jen v klidu posedět, poklábosit u piva či vína v nádherné přírodní kulise, se vším servisem moderně zařízené restaurace? Jsme tu pro vás. Uspořádáme dle vašeho přání firemní večírek nebo oslavu s grilovačkou, s možností se vydovádět na zábavných gumových trampolínách. Zprostředkujeme dobrého DJ nebo barmanskou show. Záleží jen na vás.

Raut nebo grilovačka?

Máme připraveno několik variant rautového nebo slavnostního menu. Určitě si vyberete to, které vám bude nejvíce vyhovovat. Pokud ne, připravíme vám občerstvení dle přání nebo uspořádáme zábavnou grilovací party prostřednictvím našich kuchařů.

Řekli o nás

Jelikož naše práce je spíše hektická, hledali jsme pro firemní večírek klidné místo daleko od centra. Chtěli jsme si užít pohodový den. Proto jsme si vybrali KAMJINAM. Občerstvení bylo bez výhrad a přístup podniku velmi vstřícný. Mohli jsme si dokonce zadovádět na nafukovacích trampolínách a uspořádat firemní beachvolejbalový turnaj na místním hřišti. Doporučuji pro firemní akce, které jsou opakem únikových her, lasergame, motokár a podobných ztřeštěností.

Jan Franěk

Podívejte se k nám

  • Firemní akce
  • Firemní akce
  • Firemní akce
  • Firemní akce
  • Firemní akce
logo | Kamjinam

Chcete rezervovat nebo máte nějaké otázky? Kontaktujte nás ...

Napište e-mail