O nás

Projekt areálu s restaurací KAMJINAM vznikal poměrně dlouhou dobu. Na začátku byla myšlenka vytvořit místo v Bystrci, kde by mohly odpočívat lidé po práci i s celými rodinami, ale zároveň by se zde dala uspořádat velká oslava nebo dokonce svatba.

Pro naši vizi jsme našli ideální místo na pomezí Žebětína a Bystrce. A tak se na Kamechách začal budovat náš areál. Najdete u nás restauraci, jejíž nabídka pokrmů vychází ze sezónních surovin a spolupráce s místními dodavateli. Chill-outová zóna, kterou můžete využít k odpočinku. Dvě otevřené terasy pro relaxaci na slunci a pro Vaše děti jsou k dispozici 3 vzduchové trampolíny nebo pískoviště obřích rozměrů.

Dominantou našeho areálu je velká, zastřešená, dřevěná pergola, která může sloužit právě jako:

  • Místo pro odpočinek po práci
  • Místo na dokonalou svatbu
  • Místo na nevšední oslavu
  • Místo na bujarý firemní večírek
  • Místo na teambuildingové aktivity

Jsme schopni Vám zaslat základní rautovou nabídku nebo svatební menu a při osobním setkání Vám rádi poradíme s množstvím i kombinací pokrmů. Poté zašleme cenovou nabídku, Vám připravenou na míru.

Celá zahrada je směřována tak, abyste si mohli kochat výhledem na Žebětínský rybník a okolní přírodu.

na trampolínách nebo pískovišti, mohou řádit vaše ratolesti, zatímco vy si můžete bezstarostně vychutnávat odpočinek.

Kromě dobrého piva a jídla si u nás užijete i všudypřítomnou zeleň, takže když nebudete vědět kam v Brně za přírodou, tak přijďte do Kamjinam.

Položíte-li si otázku „kam zajít na dobré pivo“, „kam zajít na dobré jídlo“ nebo "kde uspořádat dokonalou svatbu, oslavu nebo firemní večírek...

Kam jinam, než KAMJINAM!

Nahoru