Svatby

O AREÁLU

Náš areál s krásným výhledem na Žebětínský rybník a okolní lesy nabízí jedinečné prostoty pro Váš svatební den. Celý areál pojme až 250 hostů. Nejen pro případ nepříznivého počasí, máme krytou pergolu, na kterou usadíme až 120 hostů.

OBŘAD

Pro svatební obřady venku je ideálním řešením naše malebná zahrada. Vaše svatba může být civilní, církevní nebo také symbolická či obnovení svatebního slibu v den výročí svatby. Nabízíme Vám prostor pro Váš svatební obřad, zajistíme i hostinu a vy tak nemusíte během svatby přejíždět jinam (například kvůli focení) a váš svatební den se odehraje na jednom místě, přesně podle Vašich představ.

SVATEBNÍ MENU/RAUT

Svatební hostinu Vám nachystáme v naší kryté, dřevěné pergole, takže ani v případě nepříznivého počasí se nemusíte ničeho obávat. Rádi Vám zašleme několik nabídek svatebního oběda, rautu nebo letního grilování. Není pro nás problém vymyslet menu pro vegetariány, vegany, celiaky nebo alergiky.
Naši základní nabídku svatebních hostin a svatebních rautů si můžete prohlédnout v sekci restaurace. Tyto nabídky odpovídájí složením a velikostí rautů oslavě s 50 osobami. Pokud plánujete menší počet osob, rádi  Vám zašleme přizpůsobenou nabídku.

Prohlédnout rautové menu Prohlédnout svatební menu

PARTY

Snažíme se udělat maximum proto, abyste si Vy i Vaši hosté svatební den naplno užili a stal se pro Vás nezapomenutelný. Proto Vám rádi zajistíme zábavu ve formě osvědčených muzikantů nebo DJs
Zorganizujeme ochutnávku vín, piv, rumů či doutníků s výkladem. Na Vaši svatbu jsme schopni zajistit barmanskou show.

Uzavření areálu a stoprocentní soustředění se pouze na Vaši akci je zpoplatněno pro rok 2019 10.000,-

V případě zájmu o nezávaznou nabídku nás neváhejte kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Nahoru